Časté dotazy
Zrušení rezervace a změna termínu

Změna termínu nebo zrušení rezervace je možné přes rezervační systém nejpozději 36 hodin před začátkem objednané služby. Uhrazená částka bude vrácena v plné výši formou kreditu na zákaznický účet klienta.


Po překročení této doby je účtován stornopoplatek ve výši 70 % z ceny objednané služby. Zbývajících 30 % z ceny objednané služby bude vráceno formou kreditu na zákaznický účet klienta.

Není možné vracet peníze (pouze formou kreditu na účet).

Provozovatel je oprávněn rezervaci služby zrušit pouze v případě závažných provozních problémů na jeho straně. Zrušení rezervace je poskytovatel povinen bezodkladně oznámit klientovi a převést částku odpovídající již zaplacené ceně objednané služby zpět na zákaznický účet klienta v plné výši formou kreditu.

Uvedené ceny jsou včetně DPH
Zdravotní stav

Při jakýkoliv pochybnostech o Vašem zdravotním stavu, informujte předem maséra, nebo požádejte o vyjádření Vašeho lékaře!!!

Nenechávejte se masírovat, pokud máte chřipku nebo horečku či nějaké jiné vážné zdravotní potíže, záněty kloubů a svalů, křečové žíly, kožní vyrážky, plísně, velké modřiny, nádory, vředy. Masáž není vhodná ani při vážných srdečních onemocněních. Dejte na svoji intuici. Jsou dny, kdy nemáte náladu, kdy se cítíte zesláblí. V takovém případě masáž raději vynechejte.

Před masáží se zeptáme na váš aktuální zdravotní stav, podávejte prosím ve svém vlastním zájmu pravdivé informace. Stejně tak řekněte o všech již dříve prodělaných vážných onemocněních. Zdali si nejste jisti, jestli můžete masáž vzhledem k vašemu zdravotnímu stavu podstoupit, poraďte se nejdříve se svým lékařem
Průběh masáže

Průběh masáže se liší podle toho, na jakou právě jdete. Pokud budeme něco napravovat, může to trošku bolet. Pokud chcete spíše relaxovat, nebo chcete, abych se zaměřil na konkrétní problém, řekněte si. Rád se přizpůsobím vaším požadavkům.

Je-li vám některý z hmatů z osobního hlediska nepříjemný, řekněte to. Každý máme hranice bolesti a intimity jinde..

Chce se vám během masáže spát? Spěte. Spánek je většinou stavem nejhlubší relaxace a regenerace, zároveň je to důkaz vaší důvěry v maséra. Proto se spánku nebraňte, není to důvod k přerušení masáže.

Je to příjemné a rozhodně nemusíte mít strach, že odejdete např. s modřinami.
Co je nejlepší udělat po masáži?

Po masáži pijte hodně vody, aby ledviny lépe vyloučily toxiny z Vašeho těla. Po masáži se vyhněte, alespoň do druhého dne, konzumaci alkoholu. Doma si udělejte bylinkový čaj, zabalte se do deky a třeba u pěkné hudby zapomeňte na starosti a odpočívejte. Spánek po masáži je ideální.
Co s sebou?

Nemusíte mít nic vlastního sebou. Pouze pro Thajskou masáž si s sebou vezměte volné a pohodlné oblečení.

Vhodné je odložit prstýnky, hodinky, řetízky, případně sepnout dlouhé vlasy.
Jídlo před masáží

Alespoň 1,5 hodiny před masáží nejezte těžké jídlo, na druhou stranu nechoďte na masáž s prázdným žaludkem
ADRESA
AC PLATINIUM
Veveří 3163/111
616 00 BRNO
PROVOZNÍ DOBA
Po - Pá: 9 - 19:00
TEL.
+420 604 530 878
EMAIL
masazeinfo@email.cz