Při jakýkoliv pochybnostech o Vašem zdravotním stavu, informujte předem maséra, nebo požádejte o vyjádření Vašeho lékaře!!!

Časté dotazy / F.A.Q.


AC Platinium
Veveří 111, 616 00 Brno

telefon: (+420) 604 530 878
email:   masazeinfo@email.czPřed první masáží - Thajská masáž

JDETE POPRVÉ NA MASÁŽ?

Je to příjemné a rozhodně nemusíte mít strach, že odejdete např. s modřinami.
Thajská masáž se provádí na žíněnce na zemi, proto si s sebou vezměte volné a pohodlné oblečení.
Doporučují se tepláky, nebo kraťasy a volné triko.

Alespoň hodinu před masáží nejezte.
Vhodné je odložit prstýnky, hodinky a řetízky.
Nenechávejte se masírovat, pokud máte chřipku nebo horečku či nějaké jiné vážné zdravotní potíže, záněty kloubů a svalů, křečové žíly, kožní vyrážky, plísně, velké modřiny, nádory, vředy.
Masáž není vhodná ani při vážných srdečních onemocněních.

Dejte na svoji intuici. Jsou dny, kdy nemáte náladu, kdy se cítíte zesláblí. V takovém případě masáž raději vynechejte.

CO JE NEJLEPŠÍ UDĚLAT PO MASÁŽI?

Po masáži pijte hodně vody, aby ledviny lépe vyloučily toxiny z Vašeho těla. Po masáži se vyhněte, alespoň do druhého dne, konzumaci alkoholu. Doma si udělejte bylinkový čaj, zabalte se do deky a třeba u pěkné hudby zapomeňte na starosti a odpočívejte. Spánek po masáži je ideální.
OTVÍRACÍ DOBA
Nemám pevně stanovenou otvírací dobu.
Běžně pracuji Po-Pá od 10,00 do 18,00 hod, ale pokud je to nutné, přizpůsobím se Vašim požadavkům. Zavolejte a jistě najdeme termín, který Vám bude vyhovovat.
Co si vzít s sebou na masáž?
Všeobecně řečeno, na masáž si nepotřebujete vzít nic. Vše potřebné je připraveno v našem studiu.

Jediné výjimky jsou:

Přístrojová lymfatická masáž
z hygienických důvodů je nutné, aby každý zákazník byl v přístroji oblečen, proto si s sebou vezměte punčocháče, nebo legíny a ponožky s volným lemem. Pro ty kdo zapomenou, nebo vhodné oblečení doma nemají, mohou si zakoupit jednorázové lymfokalhoty. Tyto kalhoty vydrží i 15 aplikací a rádi Vám je uschováme v naší provozovně.
Thajská masáž
se provádí přes oblečení, a proto je vhodné si s sebou vzít volný sportovní oděv (např. triko, tepláky), abyste se během masáže cítili pohodlně.

Dále doporučujeme, abyste si důkladně přečetly informace o Vámi zvolené masáži, obzvláště pak KONTRAINDIKACE (uvedeno u každé masáže), tedy zda je masáž pro Vás vhodná.

Před první masáží -  Olejová masáž

JDETE POPRVÉ NA MASÁŽ?

Je to příjemné a rozhodně nemusíte mít strach, že odejdete např. s modřinami.
Dříve než si lehnete na lehátko, masér odejde z místnosti, Vy si svléknete oděv z té části těla, která se bude masírovat, lehnete si na lehátko (případně se přikryjete ručníkem, který je k dispozici) a až poté vyzvete maséra, aby vstoupil zpět do místnosti.
Při masáži se zakrývá každá nemasírovaná část těla, budete se cítit pohodlně a příjemně.
Alespoň hodinu před masáží nejezte.
Před masáží je ideální se osprchovat teplou vodou - své tělo tak prokrvíte, uvolníte a dokonale tak připravíte na masáž - masážní prostředky se lépe vstřebají a i Vy budete mít po skončení masáže pocit větší svěžesti.
Vhodné je odložit prstýnky, hodinky, řetízky, případně sepnout dlouhé vlasy.
Jste-li alergičtí nebo přecitlivělí na některé látky, je nutné mi to ještě před masáží sdělit - v těchto případech volím neutrální masážní prostředek.
Nenechávejte se masírovat, pokud máte chřipku nebo horečku či nějaké jiné vážné zdravotní potíže, záněty kloubů a svalů, křečové žíly, kožní vyrážky, plísně, velké modřiny, nádory, vředy. Masáž není vhodná ani při vážných srdečních onemocněních.

Dejte na svoji intuici. Jsou dny, kdy nemáte náladu, kdy se cítíte zesláblí. V takovém případě masáž raději vynechejte.

CO JE NEJLEPŠÍ UDĚLAT PO MASÁŽI?
Po masáži pijte hodně vody, aby ledviny lépe vyloučily toxiny z Vašeho těla. Alespoň dvanáct hodin po masáži je lépe se nekoupat a nesprchovat, účinky olejů budou déle působit. Po masáži se vyhněte, alespoň do druhého dne, konzumaci alkoholu. Doma si udělejte bylinkový čaj, zabalte se do deky a třeba u pěkné hudby zapomeňte na starosti a odpočívejte. Spánek po masáži je ideální.