Body Wrap


AC Platinium
Veveří 111, 616 00 Brno

telefon: (+420) 604 530 878
email:   masazeinfo@email.czBody Wrap - zeštíhlující tělový zábalBody Wrap tělový zábal je vynikající prostředek na okamžitou ztrátu centimetrů na objemu.
Co je Body Wrap
Body Wrap je tělový zábal. Provádí se tak, že tělo nanesete speciální krém a pak se tělo obalí speciální folií. Takto připravený klient si lehne a pod teplou přikrývkou relaxuje 1 hodinu, přičemž může ztratit až několik centimetrů v pase, břiše, ramenou, bocích, stehnech a lýtkách.
Jak funguje
Po aplikaci přípravku na povrch lidského těla dochází ke zmenšení objemu podkožního tuku na základě smrštění tkáně. Při opakovaném natírání povrchu těla může dojít k trvalému snížení jeho objemu. Fólie zabraňuje přílišnému pocení, které by mělo za následek ztrátu minerálních látek a stopových prvků. Kromě toho, fólie umožňuje krému působit do hloubky.
Jak často
Je to velice individuální, ale můžeme zaručit viditelné výsledky již po první aplikaci.
Krém působí ještě minimálně 24 hodin po aplikaci, ale i více a lze právě proto doporučit zábaly s minimálně jednodenním odstupem. Ze stejného důvodu se nedoporučuje sprchování 24 hodin po aplikaci, protože zábal stále působí a přináší další ztráty v centimetrech. Pro trvalé udržení výsledků se doporučuje zábal opakovat 1x měsíčně.

Krém je určen pro aplikaci na zdravých jedincích. Pokud máte jakékoliv pochybnosti o zdravotním stavu, kontaktujte prosím Vašeho lékaře.
Krém obsahuje složky, které mohou vyvolat alergickou reakci. Pokud máte pochybnosti, můžeme před aplikací provést test na malé části pokožky, zda tento výrobek bude snášet.

LÉČEBNÝ EFEKT

· cílené zeštíhlení vybraných
partií těla
· zpevňuje pokožku
· zjemňuje rozšířené žilky
· odstraňuje pocit těžkých
nohou
· zjemňuje a zvláčňuje pokožku
· relaxační účinky

KONTRAINDIKACE

· lidé s pálením žáhy
· rakovina kůže, ekzém,
lupenka, herpes, lupus,
dermatitida a různé viditelné
vyrážky
· hepatitida - problémy s játry
· HIV/AIDS
· záněty obecně
· lidé s problémy s ledvinami a
jsou na dialýze
· těhotné a kojící ženy
· štítná žláza
· otevřené rány

Kdy se poradit před masáží

s lékařem?

· astma
· pokud jste v poslední době
prodělali operaci
· tuberkulóza
· lidé s infekcí močových cest